Kaymakam Göç’ten GTSO ziyareti

Kaymakam Göç’ten GTSO ziyareti

Gemlik Kaymakamı Hasan Göç yeni seçilen Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Hamaloğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamı Göç’ün ziyaretinde GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanı Mehmet Anar, başkan vekilleri Fatih Ayvaz, Alpaslan Eker ve Fatih Becerikli ile Oda Genel Sekreteri Emre Gemicioğlu hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Hasan Hamaloğlu, “Yapılan seçimlerin ardından göreve gelen arkadaşlar olarak çok hızlı bir şekilde girişimlerimize ve ziyaretlere başladık. Yerli ve milli otomobilimizin üretimine başlanan Togg kampüsümüzün ardından bölgeye başka yatırımların da geleceği muhakkaktır. Halihazırdaki batarya fabrikasının da inşaatının başlaması ve devamındaki yatırımlarla bölgemiz istihdam açısından daha da değerli olacak. Bizler de bu gelişmelerle birlikte ilçemizi daha da üst lige taşıyacak çalışmaları sürdüreceğiz. Organize sanayi bölgesi ve bir tık ilerisi olan karma organize sanayi bölgesi kurulması için başlatılan çalışmaları devam ettireceğiz. Turizm konusunda da yerelde ve genelde girişimlerimiz bulunuyor.” dedi.

Gemlik Kaymakamı Hasan Göç de yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek, “Daha önce de var olan çalışmaların devamı için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir