Gemlik yeni bir spor salonuna daha kavuştu

Gemlik yeni bir spor salonuna daha kavuştu

Bursa’nın Gemlik ilçesi yeni bir spor salonuna daha kavuştu. Nova Gym Spor Salonu törenle açıldı.

İşletmeciliğini Ali Çiçek ve Ali Erdal Akça’nın yapmış olduğu spor salonunun açılışına Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, CHP Bursa Büyükşehir ve Gemlik Belediye Meclis Üyesi Galip Gür, Gemlik Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki, iş dünyasından isimler, spor severler ve çok sayıda yurttaş katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Başkan Sertaslan ve konuklar salonu gezdi ve işletme sahiplerinden bilgi aldı.

Spor salonunun ismini rüyalarında gördüklerini açıklayan işletme sahiplerinden Ali Erdal Akça, Nova’nın “Bir anda parlayan yıldız” anlamına geldiğini söyledi.

İşletme ortağı Ali Çiçek ise sporla halihazırda ilgilendiklerini ifade ederek, salonun kilo alip vermede sıkıntısı olanlar, vücuduna şekil vermek isteyenler ile profesyonel yarışma hazırlığında olanlara hitap ettiğini belirtti. Çiçek, “Aletlerimiz sıfır üretilmiştir. Sadece göğüsten 7-8 çeşit aletimiz mevcut. Sırt ve omuz bölgesi için de öyle. Diğer tüm bölgeler için de çeşitlilik balımından çok zengin ekipmanımız var.” dedi.

Açılışa özel indirimlerinin olduğunu vurgulayan Çiçek, 3 ay, 6 ay ve 12 ay olmak üzere 3 ayrı paket ve kampanyaları olduğunu dile getirdi. Kampanyanın sınırlı sayıda kişi için geçerli olduğunu söyleyen Çiçek, yeni fiyatlara geçiş öncesi Gemliklileri acele etmeye çağırdı.