NOSAB’DAN DEPREM BÖLGESİNE 4 TIR YARDIM MALZEMESİ

NOSAB’DAN DEPREM BÖLGESİNE 4 TIR YARDIM MALZEMESİ

NOSAB Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen yardım kampanyasına bölgedeki fabrikalar büyük destek verirken, yardımseverlerin bağışlarının devam ettiği, AFAD ile koordineli bir şekilde ihtiyaç maddelerinin gönderimine devam edileceği bildirildi.

NOSAB ve NİLSİAD’ın deprem bölgesine gönderdiği ilk grup yardım malzemeleri arasında başta su ve konserve hazır gıdalar olmak üzere, çadır, çadır içi soba, cep ısıtıcıları, kışlık kıyafetler, yorgan ve battaniye ile İlk yardım malzemeleri bulunuyor.

Nilüfer Organize sanayi Bölgesi’nin deprem bölgesine yönelik yardımlarıyla ilgili açıklama yapan NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı ve OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Erol Gülmez, “Büyük bir felaket ile karşı karşıyayız. Gün birlik ve beraberlik günüdür. NOSAB olarak bölge sanayicilerimizin katkılarıyla şimdiye kadar Adana ve Gaziantep’e toplam 4 TIR ihtiyaç malzemesi gönderdik. Yardımseverler bağış yapmaya devam ediyor. Eşyalar yüklendikçe AFAD ile koordineli bir şekilde yeni TIR’lar yola çıkıyor. Hatay ve Kahramanmaraş’a gidecek TIR’ları da bugün çıkarmayı planlıyoruz. Deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Vefat edenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da şifa diliyoruz” dedi.

NİLSİAD Başkanı Yalçın Aras da, “Deprem bölgesindeki acil ihtiyaçları karşılamak üzere başlattığımız kampanya büyüyor. Birlik duygumuzu güçlendiren sanayicilerimize, bağış yapan ve emek veren tüm gönüllülerimize yürekten teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir