Türk Polisinden kaçamadılar!

Türk Polisinden kaçamadılar!

İstanbul polisinin operasyonuyla Fransa ve Hollanda’nın kırmızı bültenle aradığı 2 şüpheli yakalandı! Şüphelilerin uyuşturucu ticareti ve kara para gibi suçlara bulaştığı belirlendi.

Edirne İpsala Kara Hudut Kapısı’ndan giriş yaparken yakalandı

Nisan ayında kırmızı bültenle aranan Marciano Eugene Ruimwijk, Türkiye’ye giriş yaparken yakalandı! Emniyet teşkilatı, yurt içinde birçok suçlu ve örgütle mücadelede kararlılıkla ilerliyor. İnterpol’un kırmızı bülteniyle aranan Sead Dedeic de 28 Şubat’ta Türkiye’ye Edirne İpsala Kara Hudut Kapısı’ndan giriş yaparken yakalandı.

Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından operasyon görüntülerini paylaşarak şunları söyledi: “Aziz Milletimiz bilmelidir ki; Ne kadar büyük olurlarsa olsunlar, hangi bültenle aranırlarsa aransınlar, ulusal ve uluslararası organize suç örgütleri, zehir tacirleri ve çeteler, halkımızın huzurunu kaçıramayacak. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüklerinin ortak çalışmaları sonucu bu şahısları yakalayan Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah, ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duaları sizinle.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir