GTSO Ankara’ya çıkarma yaptı

GTSO Ankara’ya çıkarma yaptı

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın (GTSO) yeni yönetimi Ankara ziyaretleri kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve siyasi partileri ziyaret etti.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hamaloğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Anar ile yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Anıtkabir’e yaptı. Atatürk huzurunda saygı duruşunda bulunan heyet, daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi. GTSO heyeti Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, GTSO yönetimine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Heyet daha sonra AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti teşkilatlarını ziyaret ederek, Bursa milletvekilleri ile bir araya geldi. İlk ziyaretlerini AK Parti Grubu’na gerçekleştiren GTSO Heyeti, TBMM’nde AK Parti milletvekilleri ile buluştu.

Görüşmede Bursa milletvekillerine Gemlik’e vermiş oldukları desteklerden dolayı TOBB ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ettiklerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı Hamaloğlu, Bursa milletvekilleri Zafer Işık, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Mustafa Eskin, Refik Özen ve Muhammet Müfit Aydın’a misafirperverlikleri için teşekkür etti. Başkan Hamaloğlu, Gemlik’e yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili vekillerden desteklerini talep etti.

AK Parti’nin ardından heyet, MHP Bursa Milletvekili ve MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ı, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ı ve İyi Parti Bursa Milletvekili Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Gemlik için yapılacak faaliyetler konusunda kendilerinden destek istedi.

GTSO heyetinde Başkanı Hasan Hamaloğlu, Başkan vekilleri Fatih Ayvaz, Alpaslan Eker, üyeler Mehmet Akın, Erkan Kavlak, Nihat Balkan, Hakan Işıkcı, Meclis Başkanı Mehmet Anar, Meclis Başkan vekilleri Fatih Becerikli, Tevfik Yılmaz, Meclis Katip Üye ve TOBB Delegesi Nurcan Akca ile Genel Sekreter Emre Gemicioğlu yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir