KALBİR Ata’nın huzurunda

KALBİR Ata’nın huzurunda

2023 yılını ‘Kalite Yılı’ ilan eden KALBİR, anlamlı bir projeye daha imza attı. Cumhuriyet’in 100. Yılı kapsamında en az 100 proje hedefiyle Bursa’dan yola çıkan KALBİR, bu hedefin ışığında Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıktı.

Sabah saatlerinde Bursa TSE Kampüsü’nde KALBİR Başkanı Mustafa Karaman ve KALBİR üyeleri, saat 14.00’te Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna  çıkarak saygı duruşunda bulundu.

“ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİLİYORUZ”

Çelenk töreninin ardından konuşan KALBİR Onursal Başkanı Prof. Dr. Erkan IŞIĞIÇOK, hatıra defterine şunları kaydetti: “Aziz Atam,

2009 yılında Bursa’da kurulan ve kısa adı KALBİR olan Kalite Birliği Yönetim Kurulu ve Üyelerimizle birlikte, Bursa’dan yola çıktık ve şu anda huzurunuzdayız. Sizin Bursa olarak bildiğiniz şehri, bizler Kaliteşehribursa olarak ifade ediyoruz.

Yüce Liderimiz, oluşturduğunuz ilkeler ve yaptığınız devrimler doğrultusunda; kurduğunuz ve bizlere emanet ettiğiniz Cumhuriyetimiz, 100. yılında da emin ellerdedir.

Kalite Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yılı olan 2023 yılını “Ulusal Egemenlik ve Kalite Yılı” İlan etmiş bulunuyoruz.

Büyük Önderimiz, KALBİR olarak Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılında, en az 100 faaliyet yapacağımıza sizin huzurunuzda söz veriyor ve kalite meşalesini Ankara’dan yakarak projemizi başlatıyoruz. Atatürk gibi düşünmek, yani sizin gibi düşünmek deyimine göre hareket ederek, problemlerimizin üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

Sizin muasır medeniyet vizyonunuzdaki Türkiye’ye ulaşmak için 85 milyon olarak çok çalışmamız gerektiğini de biliyoruz.

Yüce Atam, açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedefe hiç durmadan yürüyeceğimize ant içeriz. Rahat uyuyun; mekânınız cennet, kabriniz nur olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir